Amera i Anđelinu u kuhinji dočekuju njihove porodice, a na balkonu su svi takmičari koji su prošli kroz petu sezonu. Finalisti su veoma uzbuđeni i oboma im je izuzetno drago što imaju jedno drugo za protivnika, jer poštuju i veštine i ličnost onog nasuprot sebe. Anđelina je srećna što su iz prethodnog izazova izašli potpuno izjednačeni u poenima, pa danas mogu da kuvaju praktično od nule.

Finaliste u studiju dočekuju i sudije Ljubica Komlenić, Filip Ćirić i Nenad Atanasković koji ih podsećaju na dugačak put koji su prešli tokom ove sezone u kojoj je bilo i uspona i padova i suza i smeha, ali i činjenicu da su samo njih dvoje stigli do kraja, kao pobednici svojih regija: Amer Beograda, a Anđelina Severa. Od deserta, za čiju pripremu imaju dva sata i 45 minuta, zavisi ko će biti pobednik.

Povezane vesti