Zbog saobraćajke je ostao u BUDNOJ KOMI! Malom Andriji je potrebno lečenje u Turskoj, a evo KAKO mu možete pomoći
Nesreća se dogodila na Obrenovačkom putu, kada je 6. septembra na automobil kojim je upravljao njegov otac, naletelo vozilo.
Foto: Prva TV Printscreen
20.2.2025.|10:54
Izvor: Prva/J.G.
Podeli:
Jedna saobraćajna nesreća sprečila je dva dečaka Andriju i Luku da danas rade sve što rade njihovi vršnjaci. Nesreća se dogodila na Obrenovačkom putu, kada je 6. septembra na automobil kojim je upravljao njihov otac, naletelo vozilo.
Dok se Luka oporavlja u zemlji, za Andrijino lečenje neophodna pomoć inostranstva. Andrija se trenutno nalazi u stanju budne kome.
Danijel Lazić je pokrenuo humanitarnu akciju i za nešto manje od mesec dana je uspeo da skupi impresivnu sumu novca, ali na žalost, to nije dovoljno:
- Za sada smo uspeli da skupimo skoro 150.000 evra. Za Andrijino lečenje je potrebno 160.000 evra za samo tri meseca oporavka. Klinika iz Turske nam je rekla da lečenje može da traje do dve godine, tako da na svaka tri meseca moramo da obezbedimo sumu od 160.000 evra za njegov oporavak i da bi se mališa vratio da se druži sa nama.
Trenutno dakle fali još oko 10.000 evra, a Andriji možete pomoći slanjem poruke 1774 na broj 3030 ili uplatom na namenski račun.
Učiteljica Andrijinog rođenog brata Luke, Aleksandra Putniković otkrila je kako se Andrija trenutno oseća, što možete pogledati i u narednom snimku:
Nisu svi zahtevni muškarci oduvek bili takvi. Neki su kao dečaci bili dragi, osećajni i puni ljubavi, ali su ih određena traumatična iskustva možda naučila da potiskuju delove svoje ličnosti.
Sandra Jovanović je sinoninim za hrabrost, upornost i istrajnost kada je u pitanju lečenje neplodnosti, a kroz šta je sve prošla i šta govori parovima koji joj se obrate za pomoć, govorila je u emisiji 150 minuta.
Na prvom sastanku, sedeli su u bašti hotela; bilo je veoma toplo, pili su hladan čaj i jeli kolače. Goslen je predložio da mu ona uradi portret a Milena je pristala. Čitavog leta, on je sedeo pred njom, pet dana u nedelji, po dva sata, dok je ona radila sliku.
Novosadski vatrogasac Ognjen Bošković odlikovan je Medaljom za hrabrost Ministarstva unutrašnjih poslova, jer je iz stana zahvaćenog požarom i gustim dimom uspeo da spase ženu koja je bila bez svesti.
Časopis Forbs, koji se bavi poslovanjem, procenjuje da je američka pop zvezda Tejlor Svift postala najbogatija muzičarka u istoriji, sa bogatstvom od dve milijarde dolara, što predstavlja povećanje od 100 odsto u odnosu na 2024. godinu.
Većina ljudi ne želi da prizna da se pomirila sa bivšim partnerom, ali to je prilično razumljivo, pa čak i uobičajeno iskustvo za mnoge — i nije uvek loša stvar.
Prijavljivanje kandidata za upis na osnovne akademske studije na fakultetima Univerziteta u Beogradu u prvom upisnom roku počinje danas i trajaće do 23. juna.