Predrag Stamenković je PRONAŠAO DONORA ZA TRANSPLATACIJU JETRE, ali nema novca za operaciju u Turskoj! Potrebna mu je pomoć svih nas... (VIDEO)
Predrag Stamenković iz Beograda nalazi se na listi čekanja za transplataciju jetre, a sam je uspeo da nađe donora. Međutim, potreban mu je novac za operaciju u Turskoj.
15.11.2024.|12:00
Izvor: Prva TV/A.B.
Podeli:
Naša reporterka je ovoga "Jutra" razgovarala sa njegovim bratom Milošem i drugaricom Sarom Koujji koji su nam otkrili kako se Predrag trenutno oseća.
"Predrag je u bolnici i trenutno prima plazmaferezu na kojoj se i održava kako bi sačuvao ostale organe, s obzirom na to da ima totalnu cirozu jetre i to je jedino što ga u ovom trenutku održava u životu“, rekla je njegova prijateljica Sara Koujji i dodaje:
"Lekari su ga stabilizovali, koliko je moguće, i trenutno se nalazi na relaciji bolnica-kuća. Trude se da izoluju Predraga od trenutnih sezonskih virusa koji „haraju“, jer bi to bilo pogubno po njega".
Budući da je za operaciju potrebno još 150.000 evra, Predragov brat Miloš ističe da su se upisali u sistem humanitarne organizacije "Budi human", i da je to jedan od načina na koji možemo pomoći Predragu da ode u Tursku!
SMS 1732 na broj 3030, ili uplaćivanje novca na račun, koji možete pronaći NA OVOM LINKU!
Meštani sela Budisava ovog vikenda organizuju lepu akciju, kako bi pomogli porodici Gavrić koja je ostala bez krova nad glavom zbog požara koji je u njihovom domu izbio na dan Božića.
Meštani sela Budisava ovog vikenda organizuju lepu akciju, kako bi pomogli porodici Gavrić koja je ostala bez krova nad glavom zbog požara koji je u njihovom domu izbio na dan Božića.
"Brat i ja već godinama sami dočekujemo Božić, bez oca, jer je on tada na primanju dijalize. Nadamo se da će sledeće godine otići na transplataciju, pa konačno svi zajedno da proslavimo Božić".
Pitamo smo našeg astrologa Vladimira Vlajića šta poznate ličnosti čeka u 2025. godini, i jedan od prvih na spisku za astrološku prognozu bio je pevač Haris Džinović.
Ilda Šaulić krenula je očevim stopama u svet muzike, međutim iako su svi očekivali da će biti njegova naslednica, ona je krenula drugačijim putem i izgradila stil po kome je prepoznatljiva.
Velika muzička zvezda Lepa Brena je u intervjuu za TV Prva otkrila kako se pripremala za koncerte u Zagrebu, kao i šta joj je neophodno u bekstejdžu kako bi dala svoj maksimum pred publikom.
Svi smo upoznati sa letnjim ljubavima koje se završavaju pre nego što stigne septembar. Ali, zašto su romanse tokom prazničnih dana povezane sa negativnim emocionalnim posledicama i polno prenosivim bolestima, prema stručnjacima?
Požar im je potpuno uništio kuću i sve stvari, ali su srećni što niko nije povređen. Stojilkoviće koji imaju i malu bebu primile su komšije da bi imali gde da spavaju.
Da li će Amerikanci promeniti stav i kako će reagovati Rusi? Na scenu stupa srpska diplomatija. Gosti Jutra su profesor Filozofskog fakulteta, Vladimir Vuletić i marketinški stručnjak, Nebojša Krstić.