Taksista Branko je tokom pandemije BESPLATNO vozio medicinske radnike, a sada se bori za život: Evo šta mu je neophodno za dalje LEČENJE! (VIDEO)
Taksistu Branka Antića upoznali smo tokom pandemije kada je besplatno prevozio zdravstvene radnike do posla. Sada je njemu potrebna podrška, jer se u međuvremenu razboleo i ostao bez posla.
Foto: Prva TV Printscreen
6.6.2024.|12:00
Izvor: Prva TV/S.M.
Podeli:
Branko dok je besplatno prevozio medicinske radnike onkologije u Beogradu tokom korone, verovatno ni u najcrnjim snovima nije mogao da nasluti da će se opet sa njima sresti, ali nažalost ovog puta kao pacijent.
Takođe, Branko vodi i organizaciju "Srpska solidarnost" koja je pomogla na hiljadama Srba na Kosovu i Metohiji, a pomaže i danas. Međutim, danas je situacija nešto malo drugačija, jer ovog puta i njemu treba pomoć.
- Već treću godinu sam onkološki pacijent Instituta za onkologiju i radiologiju u Pasterovoj ulici u Beogradu. Do sada je bilo tri različite hemioterapije, od koje je poslednja odreagovala na zdravo tkivo umesto na metastaze i došlo je do nekih komplikacija. Brzom odlukom i stručnim timom celog instituta, moram pohvaliti sve na Institutu za onkologiju, uspeli su za desetak dana malo da to primire, tako da sam sada pušten na kućno lečenje - rekao je Branko za "Jutro".
Antić je otkrio da je u međuvremenu dobio posao u Ministarstvu zdravlja, kao i da je trenutno na bolovanju, a osvrnuo se i na to šta mu je potrebno za dalje lečenje. Detaljnije priču o taksisti heroju pogledajte u videu u nastavku teksta.
Prvi veliki uspeh postigla je filmom "Svetle oči" ("Bright Eyes") 1934, u kome je otpevala pesmu "Na dobrom brodu lizalica", koja će postati njen zaštitni znak
Ikona svetske kinematografije, legendarni Džek Nikolson ovog 22. aprila proslaviće 89. rođendan i uprkos tome što je više od pet decenija slavan, samim tim i pod refelktorima, postoje manje poznati detalji iz njegovog života
Žene važne za nežniji pol, ali ima i onih koje su u svom životnom pozivu odlučile da rade posao namenjen muškarcima. Veliki broj takvih žena radi u rudnicima Srbija Ziđin Koper u Boru i Majdanpeku.
Biša supruga Šona Pena, Robin Rajt danas je srećna i zadovoljna žena. Osim što se dokazala na poslovnom planu, njoj u 7. deceniji cvetaju ruže i na polju ljubavi.
Autor i voditelj muzičkog šoua „Nikad nije kasno“ Žika Jakšić otkrio je kako je došao na ideju da osmisli jedno od najpoznatijih takmičenja pevača na ovim prostorima.
Većina horoskopskih znakova jedva će čekati da se završi tekuća radna nedelja, jer će im ovaj dan doneti pregršt problema i u nekom trenutku će da im zaliči na petak 13.
Jelovnici restorana sadrže suptilne poruke koje gostu mogu da otkriju mnogo o samom mestu, od filozofije kuvara do kvaliteta sastojaka, a ti skriveni znaci mogu da ukažu i čeka li ih vrhunsko iskustvo ili razočaranje.
Mnoge muškarce uzbuđuje deo ženskog tela koji se često ne smatra erogenom zonom. Stručnjakinje su objasnile zbog čega im je ovaj deo tela naročito primamljiv.
Autor i voditelj muzičkog šoua „Nikad nije kasno“ Žika Jakšić otkrio je kako je došao na ideju da osmisli jedno od najpoznatijih takmičenja pevača na ovim prostorima.
Sa predsednikom Pokret socijalista, Aleksandrom Vulinom, razgovaramo o aktuelnoj političkoj situaciji, odnosima vlasti i opozicije, kao i izazovima koji nas čekaju u narednom periodu.
O aktuelnim temama iz današnje štampe razgovaramo sa Ibrom Ibrahimovićem, savetnikom potpredsednika Vlade Srbije, i Markom Lakićem, novinarom "Politike".
"Ko u Nišu živi, na raskršću sveta stoji" jedna je od izreka koja opisuje Niš, grad meraka i druženja, a možemo dodati i onu čuvenu "Niš nije grad, to je stanje duha". Gošća: Ivana Cvetković, članica Gradskog veća grada Niša.