Tako je jedan njegov potez posebno razbesneo javnost. Ona se, naime, na društvenim mrežama pohvalila da je poželela da se okupa u bikiniju, pa joj je njen voljeni suprug odmah kupio ostrvo vredno 50 miliona dolara kako bi se osećala sigurno i slobodno na plaži dok nosi bikini.

Na društvenim mrežama influenserka je objavila snimak na kojem se vidi kako sa suprugom leti privatnim avionom i sleće na "rajsko ostrvo".

"POV: Poželela si da nosiš bikini, pa ti je tvoj muž milioner kupio ostrvo", napisala je u videu.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Soudi✨ (@soudiofarabia)

U opisu objave dodala je i sledeće: "Ovo je bila njegova najbolja investicija do sada."

Inače, Sudi je poznata influenserka iz Dubaija, koju prati 459 hiljada ljudi na Instagramu i 1,3 miliona na TikToku. Njeni snimci imaju više od 400 miliona pregleda, a u razgovoru za "Hindustan Times" otkrila je da sebe smatra "domaćicom sa punim radnim vremenom".

Svog supruga Džamala navodno je upoznala dok su oboje još studirali u Dubaiju. U braku su više od tri godine, a nedavno su dobili i dete.

Povezane vesti