Ovi tuneli su građeni posle Drugog svetskog rata, da bi u slučaju vazdušnog napada, podmornice mogle da uđu tu i da se sakriju.

U vreme kada su građeni bilo je 6 podmornica, a napravljeno je tri tunela.

S obzirom na to da nekada radari nisu bili toliko jaki, podmornice su mogle bez problema da se sakriju. 

A kako je to sve izgledalo i još mnoge detalje saznajte u snimku:

Povezane vesti