Ovi tuneli su građeni posle Drugog svetskog rata, da bi u slučaju vazdušnog napada, podmornice mogle da uđu tu i da se sakriju.U vreme kada su građeni bilo je 6 podmornica, a napravljeno je tri tunela.S obzirom na to da nekada radari nisu bili toliko jaki, podmornice su mogle bez problema da se sakriju. A kako je to sve izgledalo i još mnoge detalje saznajte u snimku:
Da li ste znali da u Crnoj Gori možete videti TUNELE ZA SKRIVANJE PODMORNICA? (VIDEO)
Nekada su se koristili kako bi se podmornice sakrile od vazdušnih napada, a danas se neretko koriste i za žurke.
Foto: Prva TV Printscreen
26.6.2026.|10:20
Izvor: Prva TV/J.G.
Podeli:
Vrati se na vest