Kakav treba da bude muškarac sa kojim bi Barbara Bobak bila u VEZI?
Pevačica Barbara Bobak gostujući u emisiji "Exkluziv NIGHT" govorila je o ljubavi.
Foto: Antonio Ahel/ATAImages
7.3.2025.|12:19
Izvor: Prva TV/S.M.
Podeli:
Barbara Bobak pred kamerama je priznala da nije u vezi, a otkrila je i šta joj se kod muškaraca ne dopada.
- Kad ti dođe čovek od 30 godina i kaže da nije spreman za vezu... Nagledani su svi filmova i svi su formirali ličnost po Betmenu ili po nekom trećem superjunaku - rekla je Barbara, a potom otkrila šta očekuje od muškarca sa kojim bi bila u vezi.
- Hoću da mi otvoriš vrata od automobila ili ako mi se jede čokolada u tri ujutru, hoću da ustaneš i da odeš da mi kupiš čokoladu, ne zanima me - kaže pevačica i naglašava da ona to isto ne bi uradila za partnera, jer je sebi na prvom mestu.
Šta je sve Barbara Bobak rekla na temu ljubavi i muškaraca pogledajte u videu u nastavku teksta.
Našeg pevača Ćiru je publika zavolela kroz grupu „Ritam srca“, gde je bio gitarista, a kasnije i kao pevača koji je zahvaljujući hitu „Fenomenalno“ ostao upamćen kao – fenomenalni Ćira.
Nastup Stanka Mustafovića Grkosa (54) iz prvog kruga takmičenja “Nikad nije kasno“ izvazvao je lavinu emocija i suza, i prepričavao se dugo među obožavaocima ove emisije.
Glumica Tamara Belošević, koju publika prepoznaje po ulozi spletkarke Gabrijele iz "Igre sudbine", naći će se prvi put u žiriju šoua "Nikad nije kasno".
Minja Stanković (20) i Lena Todosijević (30) sukobile su se u duelu u drugom krugu "Zvezda Granda", i svoje nastupe završile sa maksimalnim brojem glasova.
U 2025. vatrogasci su 105 puta intervenisali na gašenju požara koji se najčešće dešava u gradskoj sredini. Detaljnije će nam reći koleginica Danka Lovčević.
Povodom predstojećih vanrednih parlamentarnih izbora na Kosovu i Metohiji, koji će se održati 28. decembra, predstavnici Srpske liste su započeli predizbornu kampanju.
Pustinja i planinski delovi Saudijske Arabije zabeleli su se od snežnog prekrivača. Istovremeno, u pustinji Mohave, ponovo se pojavilo jezero koje je nestalo tokom Ledenog doba. Gost: Nedeljko Todorović, meteorolog.