Do kraja četvrte sezone "MasterChef Srbija" ostalo je još jako malo, a u borbi za pobednika su četiri tačmičara - Jelena, Sanja, Srđan i Nikola.

Dok ne saznamo ime novog pobednika najgledanijeg kulinarskog takmičenja, sudije Ljubica Komlenić, Nenad Atanasković i Filip Ćirić odgovarali su na pitanja koja mnoge zanimaju, a posebno se istakao Ljubičin odgovor na pitanje koji joj je omiljeni začin - da li je to možda tajna njenog uspeha u svetu kulinarstva?

Detaljnije pogledajte u videu u nastavku teksta.

Povezane vesti

Noć knjige od 12. do 14. juna 2026!
Promo

Noć knjige od 12. do 14. juna 2026!

Od 12. do 14. juna 2026. godine održaće se 34. Noć knjige pod pokroviteljstvom Banca Intesa u svim knjižarama Delfi i Laguninim klubovima čitalaca, na 74 lokacije u 38 gradova u Srbiji i regionu, kao i na sajtovima laguna.rs, delfi.rs i dicearena.rs.

8.6.2026. 16:51