Sekretarijat za saobraćaj saopštio je da će tokom radova na sanaciji kolovoza na Trgu republike, koje izvodi JKP "Beograd-put", a koji počinju danas u 14 časova i trajaće do srede, 16. jula, za saobraćaj biti zatvorena šira zona Trga Republike.

Za vreme trajanja radova za saobraćaj će biti prohodan pravac Terazije- Kolarčeva -Makedonska, u jednoj saobraćajnoj traci.

Pešacima će biti omogućen prelazak kolovoza u zoni postojećih pešačkih prelaza, navedeno je u saopštenju. 

 

Povezane vesti

Radno vreme na Dan državnosti
Info

Radno vreme na Dan državnosti

Radno vreme trgovinskih i zanatskih objekata na Sretenje-Dan državnosti Srbije određeno je odredbama Odluke o radnom vremenu zanatstva i trgovine na teritoriji grada Beograda, saopšteno je iz Sekretarijata za privredu.

10.2.2026. 12:16

CIK BiH: Siniša Karan je novi predsednik Republike Srpske
Info

CIK BiH: Siniša Karan je novi predsednik Republike Srpske

Centralna izborna komisija (CIK) BiH objavila je preliminarne rezultate ponovljenih prevremenih izbora za predsednika Republike Srpske, na osnovu kojih je kandidat Saveza nezavisnih socijaldemokrata (SNSD) Siniša Karan osvojio 224.384 glasova ili 50,54 odsto.

9.2.2026. 9:11