Basara ima novi roman! „Đinđić: memoari s onu stranu groba“ u prodaji od 10. februara
Neiscrpan humor i hiperbola glavna su piščeva oružja i u ovom romanu, svojevrsnom antipodu njegovog romana „Anđeo atentata“.
6.2.2026. 16:56
Verujete li da postoje srodne duše?
Foto: Promo/Laguna
13.2.2026.|10:16
Izvor: Promo
„Videćeš, srodne duše se uvek negde nađu“ Sabrine Filip je ljubavni roman prožet snažnim spiritualnim uvidima i jakom porukom o srodnim dušama. Priča junakinje je dirljiva, prepuna obrta i patnje, ali sve to se utiskuje u širu sliku o tome šta je ljubav.
Ona je još mlada, poznata, ali već umorna od života. Ljubav je njeno zanimanje i na televiziji daje stručne savete o toj temi, ali se u stvarnosti bori da zadrži ljude koje voli. U jednom kafeu, u srcu Pariza, upoznaće intrigantnu ženu čija će joj priča promeniti život.
Ta žena je bila novinarka. Tražila je ljubav u zagrljajima različitih muškaraca, ali onu pravu, koja ju je u potpunosti prožela, pronašla je samo jednom. Sa muškarcem kovrdžave tamne kose i tajanstvenog pogleda. On zna da su njih dvoje srodne duše kojima je suđeno da prebrode mnoge rastanke da bi se zauvek sjedinili. Ona će se dugo pitati da li je on zaista pravi ako je život stalno odvaja od njega.
Sabrina Filip je ispisala roman o ljubavi, gubitku i sudbini, koji istražuje ideju da su neki ljudi povezani na dubljem nivou, i da je ta ljubav jača od svega ovozemaljskog.
Roman „Videćeš, srodne duše se uvek negde nađu“, koji krase prelepe korice i obojene ivice, možete pronaći u svim knjižarama Delfi, Laguninim klubovima čitalaca, onlajn knjižari delfi.rs i na sajtu laguna.rs.
Neiscrpan humor i hiperbola glavna su piščeva oružja i u ovom romanu, svojevrsnom antipodu njegovog romana „Anđeo atentata“.
6.2.2026. 16:56
U svetu u kome „jedemo očima“ pre nego što probamo prvi zalogaj, ambalaža je odavno prestala da bude samo zaštita.
6.2.2026. 10:28
Olovka suknja je jedan od onih komada koji može izgledati ili fantastično ili potpuno pogrešno – zavisi samo od toga šta nosite uz nju.
5.2.2026. 11:04
Dolazak bebe u dom predstavlja jedan od najvažnijih i najemotivnijih trenutaka u životu mladih roditelja.
4.2.2026. 10:15
U 2026. godini, 1985. Entoni Berdžes ponovo se opravdano čita.
3.2.2026. 11:00
Kako Daibau menja način pronalaska majstora u Srbiji?
2.2.2026. 11:19
U savremenom poslovnom okruženju, u kojem se svakodnevno susrećemo sa ogromnom količinom reklama, pažnju publike sve je teže zadržati.
30.1.2026. 7:10
Dobar odmor zavisi od dobrog društva i destinacije, ali veliku ulogu igra i dobra priprema: koliko ste se prilagodili sebi i ljudima sa kojima putujete i koliko ste unapred otklonili one sitne, ali nezgodne rizike koji umeju da pokvare i najlepše dane.
28.1.2026. 9:43
U savremenom društvu briga o izgledu odavno je prestala da bude površna ili isključivo estetska tema. Ona se danas doživljava kao deo lične kulture, samopoštovanja i načina na koji žena komunicira sa svetom oko sebe.
28.1.2026. 8:49
Pevač Vlado Georgiev pred kamerama "Exkluziva" otvoreno je govorio o roditeljstvu.
13.2.2026. 11:46
Nova godina, nove odluke.
13.2.2026. 11:11
Pevačica Snežana Đurišić u "Jutru" na TV Prva govorila je o predstojećem koncertu, svojoj naslednici, ali i snimanju muzičkoj takmičenja "Zvezde Granda".
13.2.2026. 10:52
Sigurno ste saglasni da je veoma teško proceniti visinu pevačica jer ih uglavnom gledate na bini, preko TV ekrana, ali i na izuzetno visokim potpeticama.
13.2.2026. 10:21
Tokom nekoliko decenija koliko je na estradi, većinu hitova Svetlane Cece Ražnatović potpisivala je Marina Tucaković, dok je nekolicinu napisao poznati pevač.
13.2.2026. 9:56
Pevačica Goga Sekulić na društvenim mrežama podelila je tužne vesti.
13.2.2026. 9:24