Kako da laptop traje duplo duže - Saveti koje retko ko zna
Laptop je danas jedan od najvažnijih uređaja koje koristimo svakodnevno. Koristimo ga za posao, školu, zabavu, komunikaciju i mnoge druge aktivnosti.
12.3.2026. 12:24
U dve kategorije, proglašena su po dva dobitnika, a ove godine dodeljena je i Specijalna nagrada žirija.
Prva.rs
3.6.2025.|7:10
Izvor: Promo
Međunarodno priznanje Mixx Awards, koje jednom godišnje dodeljuje Interaktivni advertajzing biro Srbije, proglasio je 30. maja najbolje digitalne kampanje u okviru najznačajnije domaće advertajzing konferencije Digital Day.
Stručni žiri u sastavu: Aleksandar Mijailović – Žiška, Marija Mijatović – Represent Communications, Marko Anđelković – SmartPoint Adria, Arsenije Ivanović – Shoppster, Milica Vještica Pažin – Method Agency, Ana Marković – WMG, Jasmina Koprivica – EuroNews, Una Zabunov – Telekom Srbija, Tina Đukanović – Atlantic Grupa, Marija Joksimović – Publicis Media i Darko Jovančić – Omnicom Media Group izglasao je pobednike u devet kategorija, od kojih je najbolja kampanja od jedanaest pobedničkih dobila glavnu nagradu – MIXX Grand Prix.
U dve kategorije, proglašena su po dva dobitnika, a ove godine dodeljena je i Specijalna nagrada žirija.
Dobitnici Mixx Awards za 2024. godinu po kategorijama su:
Branded Content – Guarana Azijana – Fullhouse Ogilvy
Influencer Marketing – Pametno putno osiguranje – Žiška
Influencer Marketing – Grand Kafa Aplikacija „Gledanje u šolju“ – Luna /TBWA
Social Media – Mreža najvažnijih influensera – Žiška
Video Advertising – Guarana Azijana – Fullhouse Ogilvy
Best Use of AI – Kampanja “Najbolje od oba sveta” – Telekom Srbija
Effective Use of Data – Lilly Drogerie Hiperlokacijska kampanja – Media House
Product Innovation – mts CGI revolucija – McCann Beograd
Non-profit/CSR – Kampanja za prevenciju raka dojke “Tvoje telo je umetnično delo” – NEXTGAME Digital
Brand Advertising – Grand Kafa – Hajde da imamo vremena za sebe – Luna /TBWA
Brand Advertising – Sav od igre 2 – Animunch – Žiška.
Za Grand Prix takmičenja proglašena je kampanja Kampanja za prevenciju raka dojke "Tvoje telo je umetničko delo", Nextgame Digital za Narodni muzej Srbije.
Specijalna nagrada žirija pripala je agenciji Ovation BBDO za Libresse za kampanju “Pitanja koja samo žene čuju”.
Nagrade Mixx Aword su ove godine dodeljene osmi put zaredom, a sledeće će biti proglašene 29. maja 2026. godine.
Laptop je danas jedan od najvažnijih uređaja koje koristimo svakodnevno. Koristimo ga za posao, školu, zabavu, komunikaciju i mnoge druge aktivnosti.
12.3.2026. 12:24
Prilikom renoviranja ili opremanja novog doma, jedna od najvažnijih odluka koju donosimo tiče se podnih obloga.
12.3.2026. 11:15
Zaronite u ovu malu, ohrabrujuću knjigu i otkrijte ljubav, mudrost i važne životne lekcije, kroz lik i delo internet miljenice sa šeširićem u obliku pečurke.
11.3.2026. 10:49
Roman „Kućni bog“ Rejčel Džojs upečatljiva je priča u kojoj se prepliću teme umetnosti, porodice i složenih veza koje nas istovremeno povezuju i razdvajaju.
5.3.2026. 7:15
Magnezijum je esencijalni mineral uključen u preko 300 enzimskih reakcija u ljudskom telu, uključujući sintezu proteina, rad mišića i regulaciju krvnog pritiska.
4.3.2026. 11:55
Povodom 8. marta, međunarodnog Dana žena, Vulkan izdavaštvo pripremilo je posebnu akciju na svom sajtu vulkani.rs.
4.3.2026. 11:45
Sastavljanje mesečnog budžeta u Srbiji često podseća na rešavanje matematičke zagonetke, gde je stavka za električnu energiju najveća nepoznata.
4.3.2026. 11:00
U savremenom društvu, u kojem dominiraju brzina, efikasnost i instant rešenja, prirodni načini lečenja često ostaju u senci.
2.3.2026. 12:02
Vozačka dozvola predstavlja jedan od najvažnijih ličnih dokumenata koji potvrđuje da je pojedinac osposobljen za bezbedno upravljanje motornim vozilom.
2.3.2026. 11:38
Beogradska publika imaće priliku da ih čuje u posebnom koncertnom programu koji spaja tradicionalne starogradske pesme i stihove autora kao što su Đorđe Balašević, Zvonko Bogdan i legendarni tamburaški virtuoz Janika Balaž.
12.3.2026. 12:40
Dejan Matić sa suprugom i dvojicom sinova živi u Beču, gde je izgradio svoj dom, a u emisiji "Grand specijal" otkrio je kako je detalje života u inostranstvu.
12.3.2026. 12:35
Ljubica Komlenić, sudija "MasterChef Srbija", sumirala je utiske nove sezone najgledanijeg kulinarskog takmičenja i otkrila kako se novi takmičari snalaze u kuhinji.
12.3.2026. 10:37
Pevačica Seka Aleksić progovorila je o roditeljstvu i vaspitanju svoje dece.
12.3.2026. 10:26
Pevačica Seka Aleksić pred kamerama "Exkluziva" govorila je o privatnom životu, ali i planovima kada je njena karijera u pitanju.
12.3.2026. 9:59
Juče su članovi žirija "Zvezda Granda", kao i čitava ekipa najgledanijeg muzičkog šoua bili veoma vredni i otvorili snimanje novog kruga takmičenja.
12.3.2026. 9:37