Ipak, Vesna ne odustaje od svojih snova, pa se tako pojavila i u trećoj sezoni najgledanijeg kulinarskog takmičenja. Kako su takmičari u novoj epizodi dobili priliku da spreme jelo po sopstvenom izboru, Vesna se odlučila za pripremu jela koje ju je koštalo kecelje u drugoj sezoni "MasterChef Srbija".
- Prikazaću se jelom kojim sam se prikazala i prošle godine i, nažalost, dobila sam jako loše ocene. Moja želja je da sada spremim isto jelo. Po savetu sudije Filipa, koji mi je rekao da dosta pročitam, da dosta vidim i da to uradim po originalnom receptu, sebi sam dala za pravo da grešku od prošle godine ispravim - kaže Vesna, a da li će u tome uspeti, ostaje nam da vidimo...
Detaljnije o ovom hrabrom Vesninom potezu pogledajte u videu u nastavku teksta.
Vicešampionka 4. sezone MasterChefa, Sanja Berić, otkriva u kakvim odnosima je bila sa Aleksandrom, koja je njena supermoć u kuhinji, ali i koji će trenutak pamtiti.
Našeg pevača Ćiru je publika zavolela kroz grupu „Ritam srca“, gde je bio gitarista, a kasnije i kao pevača koji je zahvaljujući hitu „Fenomenalno“ ostao upamćen kao – fenomenalni Ćira.
Nastup Stanka Mustafovića Grkosa (54) iz prvog kruga takmičenja “Nikad nije kasno“ izvazvao je lavinu emocija i suza, i prepričavao se dugo među obožavaocima ove emisije.
U 2025. vatrogasci su 105 puta intervenisali na gašenju požara koji se najčešće dešava u gradskoj sredini. Detaljnije će nam reći koleginica Danka Lovčević.
Povodom predstojećih vanrednih parlamentarnih izbora na Kosovu i Metohiji, koji će se održati 28. decembra, predstavnici Srpske liste su započeli predizbornu kampanju.
Pustinja i planinski delovi Saudijske Arabije zabeleli su se od snežnog prekrivača. Istovremeno, u pustinji Mohave, ponovo se pojavilo jezero koje je nestalo tokom Ledenog doba. Gost: Nedeljko Todorović, meteorolog.