Nakon što je proglašeno najbolje jelo, došlo je vreme i da se otkrije koja jela su bila najslabija.

Sudije su pozvale Milicu i Jovana i ukazali im na nedostatke koje su imali njihova jela.

Jedan od vas večeras napušta kuhinju – rekao je Filip.

Ko je otišao na balkon, a ko odlazi iz MasterChefa, pogledajte u snimku:

Povezane vesti