Negica je zahvaljujući prošlom jelu dobila imunitet i današnje takmičenje posmatra sa balkona. Međutim, tu neće biti sama.

Takmičari će, već tradicionalno, isprobavati određene namirnice, zatvorenih očiju, a onaj ko bude pogodio najviše namirnica odlazi na balkon.

Jovana je prva probala šargarepu, međutim nije uspela da pogodi šta je u pitanju, tvrdeći da zapravo ta namirnica i nema ukus.

Kako su se snašli i ostali takmičari, ali i ko se pridružio Negici, pogledajte u snimcima:

Povezane vesti