Vanja Marinković UPISAO FAKULTET: "Nadam se da ću da budem dobar student"
Košarkaš Vanja Marinković pred kamerama "Exkluziva" otkrio je koji fakultet je upisao.
Foto: Radule Perišić/ATAImages
1.10.2025.|10:41
Izvor: Prva TV/S.M.
Podeli:
Kapiten KK Partizan izjavio je da oduvek imao želju da završi fakultet i da ima diplomu u rukama na kraju sportske karijere.
- Uvek sam hteo da imam diplomu i da na kraju sportke karijere imam završen fakultet. Hteo sam da ostanem u sportu, pa sam upisao smer za menadžera u sportu. Nadam se da ću da budem dobar student i da ću da završim taj fakultet. Voleo bih da posle igračke karijere ostanem u košarci - priznao je Vanja.
Olja Karleuša već godinama uživa u skladnom i srećnom braku sa svojim suprugom, a nedavno je prvi put odlučila da potpuno iskreno progovori o njihovom odnosu i načinu na koji su izgradili zajednički život.
Nakon dve godine studija odlučila je da se oproba na prijemnom ispitu za glumu, a intuicija ju je uvek vodila pravim putem.
28.5.2025. 12:59
Vanja Marinković je pred kamerama TV Prva otkrio šta radi u slobodno vreme, kao i koliko se razlikuje atmosfera u svlačionici kada se okupi reprezentacija, u odnosu na atmosferu u klubu.
Detaljnije o svemu saznajte u videu u nastavku teksta.
Pevačica je govoreći o majci i promenama raspoloženja ispričala priču iz privatnog života u kojoj će se mnogi pronaći... A saznali smo i kakav odnos Ilda ima sa svekrvom!
Dženifer Aniston i Džim Kertis u vezi su oko godinu dana, a njen novi partner gostovao je u emisiji "Today" i otkrio neke zanimljivosti o ljubavnoj vezi o kojoj se mesecima pričalo.
Dobar odmor zavisi od dobrog društva i destinacije, ali veliku ulogu igra i dobra priprema: koliko ste se prilagodili sebi i ljudima sa kojima putujete i koliko ste unapred otklonili one sitne, ali nezgodne rizike koji umeju da pokvare i najlepše dane.
O kvalitetu se već nadaleko čulo, ali ova pekara verovatno je jedina u Srbiji I po tome što se, nakon zatvaranja, otvara šalter gde možete uzeti hleb ili pogaču I ostaviti novac, jer vlasnici, kako su rekli, imaju poverenje u ljude.
Šta je neophodno uraditi da bi se ostalo na putu napretka i jačanja ekonomije, razgovaramo sa gostima Zoranom Milivojevićem, karijernim diplomatom i Ljubodragom Savićem, profesorom Ekonomskog fakulteta u penziji.
Lenka pred Olgom izražava bojazan da će sa novim konceptom ostati, ne bez novih, već bez starih klijenata. Iako u lošem raspoloženju, ona pristaje da se vidi sa Stelom, koja je upoznaje sa jednom osobom sa kojom misli da će odlično sarađivati...