Luka Raco progovorio o NOVOJ SEZONI serije "Igra sudbine": Znao sam da će biti komplikacija u odnosu među kolegama na setu
Večeras od 20.00 na Prvoj televiziji ne propustite novu sezonu serije "Igra sudbine", koja nosi naziv "Strast i osveta".
Foto: Prva TV Printscreen
29.9.2025.|16:21
Izvor: Prva TV/S.M.
Podeli:
GlumacLuka Raco, koji je veliku popularnost steklao ulogom u najgledanijoj domaćoj telenoveli ulogom Alekse Ožegovića, gostujući u emisiji "150 minuta" otkriva šta vas očekuje u novim epizodama.
Luka je priznao da je odmh znao da će biti koplikacija u odnosima likova, čim je čuo da je naziv nove sezone "Strast i osveta".
Večeras od 20.00 na Prvoj televiziji gledajte novu sezonu serije "Igra sudbine: Strast i osveta", koja donosi nove neverovatne priče.
29.9.2025. 10:53
- Odmah sam znao da će biti nekih komplikacija u odnosu među kolegama na samom setu, u smislu komplikuju se neki ljubavni i poslovni odnosi, svašta nešto zanimljivo. Mislim da će gledaocima biti interesantno - kaže Luka, koji nije mogao ni da nasluti šta će se dešavati u novoj sezoni.
- Posle ovih 1500 epizoda jako je teško da shvatimo šta oni žele dalje da napišu, ali nas svaki put pozitivno iznenade, a tako je i sada - dodaje glumac.
U videu u nastavku teksta pogledajte šta je Luka Raco rekao o novim epizodama serije "Igra sudbine: Strast i osveta", koja je na programu Prve televizije svakog dana od 20.00.
Povodom godišnjice smrti Saše Popovića, osnivača i dugogodišnjeg direktora Grand produkcije, gledaoci su imali priliku da pogledaju dokumentarni film jednostavnog, ali snažnog i ličnog naziva „Sale“.
U protekloj emisiji ,,Zvezde Granda“, član žirija Đorđe David, učinio je jednu stvar mimo pravila koja važe u četvrtom krugu takmičenja, zbog čega je dobio upozorenje direktora produkcije, Gorana Šljivića.
U duelu koji je izazvao oduševljenje i ovacije, glasove su ukrstili Saša Stojaković i Luka Ivančević koji su maestralno izveli svoje reperatoare i zasluženo osvojili po pet glasova žirija.
Da li ste ikada imali se*s po prvi put sa novim partnerom i odmah nakon toga, on (ili još gore, vi) kažete nešto što zaista ne bi trebalo? Nešto što, u roku od nekoliko sekundi, brutalno ubija sve izglede da ponovo budete intimni ikada više?
Da li ste ikada imali se*s po prvi put sa novim partnerom i odmah nakon toga, on (ili još gore, vi) kažete nešto što zaista ne bi trebalo? Nešto što, u roku od nekoliko sekundi, brutalno ubija sve izglede da ponovo budete intimni ikada više?
Zbog radova na izgradnji novog Savskog mosta koji spaja Novi Beograd sa starim delom grada od danas je redukovana plovidba tim delom međunarodnog plovnog puta. Šta to znači za plovila i građane?
Od pogrebnih šuma preko šarenih kovčega do urni sa blutut zvučnikom, ideje o smrti i zagrobnom životu ne prestaju da se realizuju na razne načine. Gosti na ovu temu su Saša Srećković etnolog i Radiša Mihajlović , vlasnik agencije za pogrebne usluge.
Na predstojećem FIBA Kupu šampiona, naša basket reprezenacija 3x3 braniće prošlogodišnje zlato. Takmičenje se održava od 13. do 15.marta u Bankoku, na Tajlandu. Gosti: Marko Ždero, i Nenad Nerandžić.