Pevačica Marija Mikić počela je karijeru u bendu Vivo, a nedavno je bila zvanica na promociji njihove nove pesme.

Tom prilikom je pred kamerama "Exkluziva" otkrila i da to jesu bili njeni počeci, ali da nije bila dovoljno dobra:

- Nisam bila dovoljno dobra, stalno me je kritikovao, ali zbog toga sam i napredovala. Pa jeste, stvarno je tako bilo, šta da radimo. Ali uvek mi je govorio imaš ti ono nešto, ali moraš da vežbaš.

A u snimku možete videti i šta Marija misli, da li je lakša solo karijera ili u bendu:

Povezane vesti