Pevačica Nikolina Kovač i njen suprug, pevač Saša Kapor, očekuju treće dete, a kako ističu za ime se još uvek nisu u potpunosti odlučili. Nikolina je za "Exkluziv" otkrila da imaju određene opcije, ali da će verovatno znati tek kada se porodi i kada vide bebu. 

A na pitanje da li je Saša zaboravio kako izgleda briga o bebi i da li je spreman na nespavanje, on odgovara:

- Sada sam stariji i iskusniji i zreliji, mislim da će sada biti dosta drugačije i bolje. Ja generalno noću nisam nešto navikao da spavam, zbog posla kojim se bavim, ali ako bude ovako neki bioritam bebe kao sinoć, ja dođem tako oko pola 4-4, ona se probudi, onda taman je preuzmem.

Pevačica Ana Sević je ponudila stvari svog dečaka

- Ana, pošto je mama dečaka od 3 godine, pa kaže, imam to, imam to, ali stvarno te neke stvari dobro dođu, ali nismo opterećeni nekako, sve puštamo. Najvažnije je da je kuća puna ljubavi i nekog mira. To je stvarno najvažnije, kada to postoji, kada ta baza je osnova, nekako se sve ostalo nadograđuje i dobija smisao - priča Nikolina. 

Vaspitanje dece

Kada je reč o vaspitanju dece, Nikolina Kovač i Saša Kapor su na istoj strani, vođeni istim vrednostima:

- Da budu dobri i pošteni ljudi i da imaju čast i obraz - kaže Saša, a Nikolina dodaje:

- I skromnost, ja stalno na tome potenciram. Da se zna, kada se dobije neki poklon, da su to mama i tata zaradili i da su i oni zaradili nekim svojim ponašanjem. Da se ništa ne sme podrazumevati, da ne budu bahati, da ne budu bezobrazni, nego da cene to što im se da i da samim tim kad cene to nešto kući, ceniće sutra i u školi i u komunikaciji u društvu, sve je to povezano.

Povezane vesti