Milica Dabović otkrila detalje odnosa sa IZABRANIKOM iz Amerike: "Nije imao KONTROLU I GRANICU u..."
Bivša košarkašica Milica Dabović pred kamerama "Exkluziva" govorila je o svom izabraniku koji živi i radi u Americi.
Antonio Ahel/ATAImages
16.9.2025.|12:03
Izvor: Prva TV/S.M.
Podeli:
Milica Dabović otkrila je da se Milan uz nju oslobađa starih navika.
- I pre je on bio najbolji čovek na svetu, ali nije imao kontrolu i granicu u nekom zadovoljstvu u tome što je radio. Bilo je - ja ili ostalo i izabrao je mene. To je nešto što mu je trebalo u životu, i on sada to kaže - izjavila je Milica i dodala da će kruna njihove veze biti kada svi budu zajedno na okupu.
Godinama ste u vezi, a on nikako da vas zaprosi? Ako ste tradicionalna žena i ne želite da postavite pitanje od životne važnosti koje će vas odvesti pred oltar, onda je bolje da svom dragom nabavite jedan kalkulator.
Košarkašica Milica Dabović vratila se iz Amerike gde je vreme provodila sa sinom, ali i sa izabranikom kog je prvi put upoznala sa svojim naslednikom.
24.1.2025. 11:08
- On je muškarac koji donosi doručak u krevet, spremi ručak i ništa mu nije teško da uradi za mene, tako i ja. Ništa mi nije teško da uradim za njega, pa i ako treba da odem svaki mesec do Amerike i da se vratim, nije teško. To je ljubav koja još traje - ističe Milica Dabović, a u videu u nastavku teksta saznajte šta je još rekla o svom emotivnom partneru.
Pevač Uroš Živković iskreno je govorio o situaciji na estradi, ali i novoj pesmi koju je objavio. On je prvi put izašao iz zone komfora i opustio se u spotu u čemu ga je najviše podržala supruga.
Nakon izbacivanja novog albuma, pevačica Aleksandra Prijović ponovo je privukla veliku pažnju javnosti na svom Instagram profilu, a na kom je objavila nove fotografije u umetničkom i pomalo nesvakidašnjem izdanju.
Tokom specijalnog izdanja, gledaoci će imati priliku da uživaju u muzici Snežane Babić Sneki, Goce Tržan, Jovane Tipšin, Princa od Vranje, a nastupiće i grupa "Neverne bebe". Žika će ugostiti i najpoznatiju "loto devoku" - Suzanu Mančić.
Posmatrano iz ugla astrologije, postoje kombinacije koje mogu biti izazovne između određenih znakova zbog razlika u temperamentu, vrednostima ili komunikaciji.
Pevač Uroš Živković iskreno je govorio o situaciji na estradi, ali i novoj pesmi koju je objavio. On je prvi put izašao iz zone komfora i opustio se u spotu u čemu ga je najviše podržala supruga.
Kako nastaje nepoverenje prema lekarima i zbog čega ljudi u potrazi za nadom često posežu za neproverenim metodama lečenja? O tome razgovaramo sa prof. dr Vladimirom Kovčinom, onkologom, i Kristinom Stanković, psihoterapeutom.
U Moravcima kod Ljiga, 27. juna se održavaju Treće rekreativno- inkluzivne sportske igre za decu i mlade sa smetnjama u razvoju i invaliditetom. O ovome razgovaramo sa Gabrijelom Šipoš, iz Udruženja građana rekreativno- inkluzivnog centra Ljig.
Srbija ide putem napretka. Građani svakako vide nove saobraćajnice, pruge, mostove i fabrike, znaju da više zarađuju i da bolje žive. To će i pokazati narodni skup koji se održava u subotu pod sloganom "Srbija, jedna porodica".
Aktuelne teme sa naslovnih strana dnevne štampe analizaramo sa Zoranom Anđelkovićem, direktorom Pošta Srbije i Miljanom Damjanovićem, potpredsednikom SRS.