MasterChef Srbija - Četvrtak, 2. april - Takmičari ovaj put pokazuju svoje umeće u pravljenju BUREKA
Sve sastojke takmičari moraju da spreme sami, od testa, fila, ali i da razvlače kore za burek
1.4.2026. 13:29
Ni ovo spremanje jela nije prošlo bez manjih problema.
Foto: Prva TV Printscreen
20.6.2025.|23:14
Izvor: Prva/J.G.
Takmičari se polako približavaju završetku zadatka, ali ne bez manjih problema i zaostataka.
Nešto što im je delovalo jednostavno, zapravo je većini predstavilo problem, a u pitanju je karamela:
- Vidim da imam problem sa karamelom, ne izgleda mi lepo uopšte, baš je nekako čudnjikava, neke gromuljice su mi se pojavile, ne znam zbog čega. Tako da odlučujem u poslednjem trenutku, ajde neću da pravim veliku količinu, staviću u tiganj, tiganj će brže to da odradi nego šerpica, zato što je površina veća, brže ću da napravim, da karamelizujem šećer - rekao je Stefan, dok je i Mihajlo imao sličan problem:
- Karamela mi ne ide baš najbolje zato što nisam krenuo u isto vreme kad i Nenad. Imamo još 10 minuta to kraja, karamelu gledam, otopio se šećer, ali nikako da dobije tu boju.
Sudija Nenad je obišao takmičare da vidi kako napreduju, a kako je to sve izgledalo, pogledajte u snimku:
Sve sastojke takmičari moraju da spreme sami, od testa, fila, ali i da razvlače kore za burek
1.4.2026. 13:29
Takmičari "MasterChef Srbija" uspešno su završili još jedan zadatak sudija Ljubice Komlenić, Filipa Ćirića i Nenada Atanaskovića.
27.3.2026. 23:05
Da je takmičarima prijala promena koja je usledila novim zadatkom sudija, svedoči i atmosfera koja je bila nikad opuštenija.
27.3.2026. 22:48
Džesi Metkalf je u intervjuu otkrio šta misli o plastičnim operacijama i estetskim korekcijama i šta je probao kako bi zadržao mladoliki izgled.
2.4.2026. 11:44
Da li znate o kojoj pesmi je reč?
2.4.2026. 11:43
Pevala je samo za sestru, prijatelje i svoju dušu, intimno... A onda...
2.4.2026. 11:09
Nakon učešća na "Pesmi za Evroviziju" i osvojenog 4. mesta, Brat Pelin je odlučio da se od svega malo distancira i otputuje na zasluženi odmor.
1.4.2026. 11:58
Pevačica Edita Aradinović ušla je u šesti mesec trudnoće, a pred kamerama "Exkluziva" otkrila je do kada planira da nastupa.
1.4.2026. 11:35
Aron Tejlor Džonson sve je iznenadio svojim poslednjim pojavljivanjem, a neki fanovi nisu mogli da sakriju šok kada su videli njegovu promenu.
1.4.2026. 11:19
Sajber kriminalci koriste sve sofisticiranije metode kako bi manipulisali rezultatima pretraživanja, zato je važno da budete oprezni!
2.4.2026. 15:00
Nadutost je neprijatan osećaj koji može da pokvari i najukusniji obrok, a mnogi ga često doživljavaju bez jasnog razloga.
2.4.2026. 13:48
Svi volimo dobru priču, ali jeste li se ikada zapitali zašto nekim ljudima jednostavno ne možete poveriti tajnu?
2.4.2026. 13:30
Primenjivan je u Srbiji sve do 19. veka...
2.4.2026. 12:00
Mogu da potamne i postanu kašaste ako ih ne čuvate pravilno.
2.4.2026. 9:38
Redovna briga o njemu vas čuva od bakterija.
2.4.2026. 9:07