Upoznajte šabačke “BUBAŠE”! Privlače poglede gde god da se pojave, a Duško je svojoj BUBI čak napravio i novogodišnje odelo! (VIDEO)
Nikolići i Nahirni su porodice iz Šapca koje neguju i obožavaju “bube”, pa ne čudi što su u one najpoželjniji gosti u njihovim kućama, ili, bolje rečeno – u garažama!
Foto: Prva TV Printcreen
23.4.2025.|12:00
Izvor: Prva TV/M.K.
Podeli:
Pored svih znamenitosti koje Šabac ima, grad u Mačvi ima i svoje “bubaše”.
Porodice Nikolić i Nahirni iz Šapca sa svojim miljenicima na četiri točka prelaze hiljade kilometara, putuju širom Evrope, druže se i privlače poglede gde god da se pojave.
Za bračni par, Duška i Ivanu Nikolić, ovo nije samo automobil već član porodice. Njihova buba je pravi oldtajmer, rođena davne 1976. Iako ima dug staž na točkovima, kada je dospela u Duškove ruke pre tri godine, sve se promenilo. Godinu dana ju je restaurirao i sada idu svuda zajedno.
- Čim smo seli u “bubu”, mi smo se zaljubili u nju, kaže Duško.
Foto: Prva TV Printcreen
I dok nam objašnjava da je njihova buba specifična po mišu i mišolovci, i otkriva zanimljivu priču koja se iza svega krije, Duškov prijatelj Vladimir Nahirni ponosno ističe da su bubom stigli do Slovačke, Poljske, Rumunije…
“Buba” nije samo prevozno sredstvo, ona je saputnik, prijatelj i atrakcija na točkovima, uvek spremna za nove avanture i što je najvažnije, nikada ih nije izdala!
Kakav je život sa legendarnim oldtajmerima i zašto su šabački “bubaši” posebna sorta zaljubljenika u automobile?
A zbog čega Duškova “buba” ima mišolovku i kako joj je sašio novogodišnje odelo od starih džempera, pogledajte u video-prilogu:
Važno je znati da je prodaja pirotehničkih sredstava zabranjena za maloletna lica, ali isto tako da postoje određene lokacije na kojima je njihova upotreba striktno zabranjena.
Vest da se verila prvo je potvrdila za magazin "People", a onda je uživo u programu pričala o detaljima veridbe, kao i o bizarnom razlogu zašto je rekla "da".
Takmičarke Anita Aleksić (25) iz Loznice i Jovana Tomić (20) iz Bijeljine našle su se u pevačkom okršaju na velikoj sceni "Zvezda Granda" u borbi za treći krug takmičenja.
Adil Maksutović je u otvorenom razgovoru u emisiji Grand Specijal iskreno progovorio o svom karakteru, emocijama i načinima na koje se nosi sa odnosima koji mu narušavaju mir.
Nikola je sleteo s balkona da čestita, buduća mlada kaže da ne bi imala ništa protiv da Nikola bude kum… Da li je ovo najromantičniji i najemotivniji trenutak sezone!?
Svi se susrećemo sa trenucima kada bismo najradije odložili sve što nas opterećuje. Prema astrologiji, postoje ljudi koji taj poriv osećaju snažnije i često se povlače čim se pojave izazovi.
Vest da se verila prvo je potvrdila za magazin "People", a onda je uživo u programu pričala o detaljima veridbe, kao i o bizarnom razlogu zašto je rekla "da".
Niš je jedan od gradova sa najviše divlje izgrađenih objekata. Nerešeni pravno imovinski odnosi su uglavnom bili prepreka za ozakonjenje. Naša Ljudmila Ristić Miladinović proverava kakva je situacija.
Na niškom Sajmu knjiga ove godine najviše su se istakli najmlađi posetioci koji su pokazali da čitanje nije potisnuto ekranima, već da je i dalje njihov prvi izbor.