Pevačica je priznala da se roditelji nisu složili sa ovom njenom odlukom, jer su imali druge planove kada je njena profesija u pitanju, kao i da je sama bila ubeđena da će jednog dana postati doktorica.
Ipak, Neda je shvatila da ne želi ceo život da gleda tužniju i ružniju stranu života, kao što je bolest, pa se odlučila za strani jezik.
Međutim, to nije jedini fakultet koji je Neda Ukraden završila. U videu u nastavku teksta saznajte koju diplomu još poseduje, kao i zbog čega se odlučila na taj korak.
Fotograf Dejan Milićević govorio je za emisiju "Glam i drama" i otkrio je kako se nosi sa tuđim mišljenjima o sebi i zašto misli da je "jezivo i zapanjujuće šta sve veštačka inteligencija može da uradi".
Reper Dragomir Despić, poznatiji kao Desingerica, doživeo je nezgodu tokom nastupa u jednoj diskoteci u Crnoj Gori, kada se zvučnik na sceni prevrnuo pod njegovom težinom.
Bio je najpoželjniji muškarac na svetu, a onda se Burak Ozčivit, povukao se iz javnosti. Otkrijte kako izgleda njegov život danas i šta planira u budućnosti.
Roman Portret nepoznate žene francuske autorke Kamij de Pereti donosi raskošnu priču inspirisanu istinitom pričom, istorijom jedne od najmisterioznijih slika Gustava Klimta.
Iako je letnja sezona u punom jeku, prilike za sezonski posao i dalje postoje, a mi saznajemo koji poslovi su trenutno najtraženiji i ko ih najčešće prihvata.
Naslovne strane i centralne teme u dnevnoj štampi analiziraće Ljubomir Đurić iz Centra za nacionalnu politiku i Marko Miškeljin iz Centra za društvenu stabilnost.
Može li kultura sećanja doprineti boljem razumevanju prošlosti? O tome razgovaramo sa Denisom Bojićem, direktorom memorijalnog centra Republike Srpske.
Pezioner koji je svoj radni vek proveo u Švajcarskoj, Miroslav Stojanović, vratio se u rodnu Supsku kod Ćuprije sa idejom da tu napravi zoo vrt neobičnih životinja, među kojima je najviše alpaka.
Idemo do Leskovca gde je nekoliko dana bilo, veselo, maskirano, šareno i zabavno. Održan je Međunarodni leskovački karneval, a evo i kako je sve proteklo.