Preminula glumica iz popularne serije "Tračara": Napustila nas u 39. godini!
Kako navode izvori, njena smrt ne izgleda sumnjivo.
Ilustracija Foto: Yingzaa_ST/Shutterstock
27.2.2025.|10:10
Izvor: B92.net
Podeli:
Glumica Mišel Trahtenberg, poznata po širokom spektru TV i filmskih uloga, uključujući seriju "Tračara" (Gossip Girl), preminula je u 39. godini, potvrdili su policijski izvori za "Post" (The Post).
Njena smrt se ne istražuje kao sumnjiva, naveli su izvori.
Mišel Trahtenberg je poslednjih meseci objavljivala niz zabrinjavajućih fotografija na Instagramu, gde ima 800.000 pratilaca.
Na tim slikama delovala je ispijeno i krhko, što je podstaklo neke fanove da komentarišu njen iznenadni gubitak težine, piše "Njujork post".
U januaru prošle godine Mišel Trahtenberg je odgovorila na zabrinutost fanova rekavši da je "srećna i zdrava" i da nikada nije imala plastične operacije.
Našeg pevača Ćiru je publika zavolela kroz grupu „Ritam srca“, gde je bio gitarista, a kasnije i kao pevača koji je zahvaljujući hitu „Fenomenalno“ ostao upamćen kao – fenomenalni Ćira.
Nastup Stanka Mustafovića Grkosa (54) iz prvog kruga takmičenja “Nikad nije kasno“ izvazvao je lavinu emocija i suza, i prepričavao se dugo među obožavaocima ove emisije.
Glumica Tamara Belošević, koju publika prepoznaje po ulozi spletkarke Gabrijele iz "Igre sudbine", naći će se prvi put u žiriju šoua "Nikad nije kasno".
Minja Stanković (20) i Lena Todosijević (30) sukobile su se u duelu u drugom krugu "Zvezda Granda", i svoje nastupe završile sa maksimalnim brojem glasova.
Našeg pevača Ćiru je publika zavolela kroz grupu „Ritam srca“, gde je bio gitarista, a kasnije i kao pevača koji je zahvaljujući hitu „Fenomenalno“ ostao upamćen kao – fenomenalni Ćira.
Povodom predstojećih vanrednih parlamentarnih izbora na Kosovu i Metohiji, koji će se održati 28. decembra, predstavnici Srpske liste su započeli predizbornu kampanju.
Pustinja i planinski delovi Saudijske Arabije zabeleli su se od snežnog prekrivača. Istovremeno, u pustinji Mohave, ponovo se pojavilo jezero koje je nestalo tokom Ledenog doba. Gost: Nedeljko Todorović, meteorolog.
Prvi put u poslednjih 14 godina naša zemlja nije imala predstavnika na Samitu Zapadog Balkana i Evropske unije u Briselu. Gosti: Nemanja Starović i Slobodan Zečević.