Slobodan Ćustić je bio NAJSTARIJI STUDENT glume u bivšoj Jugoslaviji - evo koliko je imao godina: "Zvali su me ĆALE"
Glumac Slobodan Ćustić glumu je upisao dosta kasnije u odnosu na druge studente.
Foto: Prva TV Printcreen
11.2.2025.|14:41
Izvor: Prva TV/S.M.
Podeli:
"Bio sam najstariji student glume u bivšoj Jugoslaviji", priznao je Slobodan Ćustić u emisiji "Exkluziv NIGHT", a kako je rekao, zbog upisa na fakultet dobio je otkaz u pozorištu u kom je radio.
- Godinu dana pre toga igrao sam jednu sezonu u leskovačkom Narodnom pozorištu i čim sam primljen na FDU oni su me šutnuli, dobio sam otkaz. Očekivao sam stipendiju, međutim oni su tada rekli zbog neposedovanja umetničkih kvaliteta mi ne možemo sa tobom da produžimo saradnju - ispričao je glumac kog su kolege na fakultetu zvale "ćale".
U videu u nastavku teksta saznajte koliko je Slobodan Ćustić imao godina kada je upisao fakultet.
Našeg pevača Ćiru je publika zavolela kroz grupu „Ritam srca“, gde je bio gitarista, a kasnije i kao pevača koji je zahvaljujući hitu „Fenomenalno“ ostao upamćen kao – fenomenalni Ćira.
Nastup Stanka Mustafovića Grkosa (54) iz prvog kruga takmičenja “Nikad nije kasno“ izvazvao je lavinu emocija i suza, i prepričavao se dugo među obožavaocima ove emisije.
Glumica Tamara Belošević, koju publika prepoznaje po ulozi spletkarke Gabrijele iz "Igre sudbine", naći će se prvi put u žiriju šoua "Nikad nije kasno".
Minja Stanković (20) i Lena Todosijević (30) sukobile su se u duelu u drugom krugu "Zvezda Granda", i svoje nastupe završile sa maksimalnim brojem glasova.
U 2025. vatrogasci su 105 puta intervenisali na gašenju požara koji se najčešće dešava u gradskoj sredini. Detaljnije će nam reći koleginica Danka Lovčević.
Povodom predstojećih vanrednih parlamentarnih izbora na Kosovu i Metohiji, koji će se održati 28. decembra, predstavnici Srpske liste su započeli predizbornu kampanju.
Pustinja i planinski delovi Saudijske Arabije zabeleli su se od snežnog prekrivača. Istovremeno, u pustinji Mohave, ponovo se pojavilo jezero koje je nestalo tokom Ledenog doba. Gost: Nedeljko Todorović, meteorolog.