- Ima puno pesama koje su autorima donele malo, a izvođaču puno. Uvek je disproporcija prisutna. Ja sam hiljadu puta radio pesmu za nula. Obično radim sa ljudima ili za pare ili džabe, ako su mi prijatelji, ispod časti mi je da im naplatim, a s druge strane ako smo u poslovnom odnosu, okej. Sa Anom je bila vrlo specifična situacija, iako je ona totalno „simpa“ bila u to vreme - rekao je Lesendrić, pa dodao:
- Trebao sam da radim čitav album, pa je onda ispalo da je ostala samo ta pesma, onda je sa moje strane ljutnja dovela do toga da podignem cenu drastično i da se to prihvati, ali nema veze, rezultat je bio dobar i za nju i za mene. To je bio onaj trenutak kad sam ja bio bezobrazan iz nekog razloga i taj bezobrazluk je bio naplaćen - rekao je poznati muzičar.
Skandali na Beoviziji
Žiri iz Crne Gore te godine nije dao ni jedan glas "Flamingosima" sa pesmom "Ludi letnji ples" koji su ubedljivo vodili, te je na takmičenje otišla njihova grupa "No name" sa pesmom „Moja ljubavi“.
Našeg pevača Ćiru je publika zavolela kroz grupu „Ritam srca“, gde je bio gitarista, a kasnije i kao pevača koji je zahvaljujući hitu „Fenomenalno“ ostao upamćen kao – fenomenalni Ćira.
Nastup Stanka Mustafovića Grkosa (54) iz prvog kruga takmičenja “Nikad nije kasno“ izvazvao je lavinu emocija i suza, i prepričavao se dugo među obožavaocima ove emisije.
Glumica Tamara Belošević, koju publika prepoznaje po ulozi spletkarke Gabrijele iz "Igre sudbine", naći će se prvi put u žiriju šoua "Nikad nije kasno".
Minja Stanković (20) i Lena Todosijević (30) sukobile su se u duelu u drugom krugu "Zvezda Granda", i svoje nastupe završile sa maksimalnim brojem glasova.
U 2025. vatrogasci su 105 puta intervenisali na gašenju požara koji se najčešće dešava u gradskoj sredini. Detaljnije će nam reći koleginica Danka Lovčević.
Povodom predstojećih vanrednih parlamentarnih izbora na Kosovu i Metohiji, koji će se održati 28. decembra, predstavnici Srpske liste su započeli predizbornu kampanju.
Pustinja i planinski delovi Saudijske Arabije zabeleli su se od snežnog prekrivača. Istovremeno, u pustinji Mohave, ponovo se pojavilo jezero koje je nestalo tokom Ledenog doba. Gost: Nedeljko Todorović, meteorolog.