Pevačica Milica Pavlović je jedna od retkih javnih ličnosti koja publiku pušta i u svoj privatni život. Ovaj put je pred kamerama "Exkluziv Specijala" otkrila i kakve poruke dobija od raznih ljudi:

- Ne dao ti Bog i tu se razbolim. Lepa si. Ja ne odgovaram. Što ne pišeš? Kad se vidimo? Gde si? Nema te. Dobro jutro, stižeš u Budvu, može li piće? Ajde to bude i kulturno - priča Milica, ali i otkriva da nisu samo nepoznati ti koji su joj se javljali:

- Dosta divnih kolega mi je pisalo i udvaralo se, iskreno. Nisam imala do sada neko ljubavno iskustvo, nisam uplovila u neku romansu, nisam. Uvek sam govorila sebi nema potrebe da budeš s nekim iz ovog posla, treba da ga sretneš kasnije. Meni se sve vidi na faci, ne znam kako bih se ponašala, mislim da bih se postidela, da ne bih išla u neke emisije gde bi bio taj kolega - rekla je Milica, a potom priznala i da joj je jedna svetska zvezda poslala veoma finu i kulturnu poruku.

A šta je još Milica imala da kaže, pogledajte u snimku:

Povezane vesti