Vlado Georgiev četvrti put u Beogradskoj areni
Jedan od najcenjenijih kantautora regionalne muzičke scene, Vlado Georgiev, održaće 7. marta u 20 časova svoj četvrti veliki solistički koncert u Beogradskoj areni.
3.3.2026. 15:45
"S novcem se lakše živi, ali to im neće doneti sreću. Decu učim disciplini, poštovanju i samostalnosti", reči su čuvenog Zlatana Ibrahimovića.
Foto: People Picture/Willi Schneider/S / Shutterstock Editorial / Profimedia
17.1.2026.|7:56
Izvor: Superžena
Čuveni fudbaler Zlatan Ibrahimović nedavno je gostovao u podkastu Slavena Bilića "(Ne)uspjeh prvaka", gde je pričao o svojoj fudbalskoj karijeri, ali i roditeljskoj ulozi.
Sa suprugom Helenom Seger, koja je 11 godina starija od njega, ima sinove, 19-godišnjeg Maksimilijana i 17-godišnjeg Vinsenta koji su, kako kaže Ibrahimović, od malih nogu naučeni da je samostalnost važan deo odrastanja svakog deteta.
U razgovoru sa Slavenom se presetio i jednog događaja dok je još igrao fudbal u Los Anđelesu.
"Bili smo na Beverli Hilsu. Ne govorim to da bih ispao važan, nego sam stvarno tako radio. Deca su išla u školu, a svi su imali vozače. U školi sam video samo dva bicikla - Vinsentov i Maksimilijanov. Kupio sam im bicikle i rekao: 'Uzmite bicikle i idite sami u školu.' Bio sam strog, ali uvek s dobrom manerom na umu i dosledan u tome", rekao je Ibrahimović i dodao: "Ako s 18 nisu samostalni, onda nisam uspeo."
Istakao je i da deca nisu putovala privatnim avionom, već komercijalnim, jeftinim letovima, kako bi videla realni život. Sa ovim strogim načinom vaspitanja dece bila je saglasna i Helena, njihova majka i Zlatanova supruga, koja nije želela da njihova deca budu "razmaženi bogataši".
Takođe,roditelji se zalažu za apsolutnu privatnost dece, te samo najstariji sin ima društvene mreže. Prema rečima čuvenog fudbelra, Maksimilijan je 2024. godine napravio nalog na Instagramu, dok njegov mlađi sin još uvek nema mreže.
Zlatan ima jedno zlatno pravilo za vaspitanje dece - a ono glasi ovako:
"Mleko, hleb i bolonjez. Tri stvari. Kažem svojoj deci: ako sam ja mogao da uspem s te tri stvari, možete i vi. Imam više novca nego moji roditelji", rekao je, te zaključio:
"S novcem se lakše živi, ali to im neće doneti sreću. Decu učim disciplini, poštovanju i samostalnosti."
Jedan od najcenjenijih kantautora regionalne muzičke scene, Vlado Georgiev, održaće 7. marta u 20 časova svoj četvrti veliki solistički koncert u Beogradskoj areni.
3.3.2026. 15:45
Jedna od najpopularnijih serija "Dadilja sa sela" od danas je na programu Prve televizije od utorka do petka u 21.00!
3.3.2026. 11:02
Afere u životu Borisa Bekera nisu ništa novo, a najnovijim intervjuom je pokušao da stane na put svim glasinama i skandalim koji su pratili brak i razvod od Barbare Feltus.
3.3.2026. 10:40
U "Zvezdama Granda" pevaju se numere najrazličitijih žanrova, ali jedan poznati hit je sada prvi put izveden u najgledanijem muzičkom šouu.
3.3.2026. 9:51
Grupa "Lavina" pobedila je na "Pesmi za Evroviziju 2026" i oni su ovogodišnji predstavnici Srbije na najpoznatijem muzičkom takmičenju na svetu.
3.3.2026. 9:21
Povodom godišnjice smrti Saše Popovića, osnivača i dugogodišnjeg direktora Grand produkcije, gledaoci su imali priliku da pogledaju dokumentarni film jednostavnog, ali snažnog i ličnog naziva "Sale".
2.3.2026. 10:27
Dokumentarni film o Saši Popoviću izazvao je veliku pažnju javnosti, a emotivna priča o životu i karijeri estradnog maga zaokružena je ispovestima porodice, prijatelja i najbližih saradnika koji su podelili uspomene na njega.
2.3.2026. 9:52
Novo izdanje emisije "Nikad nije kasno" otvorio je naš pevač Dejan Ćirković Ćira čuvenim hitom Bijelog Dugmeta "Meni se ne spava", a simbolika u pesmi i te kako ima veze sa datumom emitovanja emisije.
2.3.2026. 9:27
Suzana Jovanović gostovala je u specijalnoj emisiji "Grand specijal" posvećenoj Saši Popoviću na dan godišnjice njegove smrti kada se prisetila zajedničkih trenutaka pred njegovu smrt.
2.3.2026. 9:23
Ako bi horoskopski znaci imali svoju adresu - gde biste vi živeli?
3.3.2026. 20:00
Dok se muške fantazije često stereotipno svode na vizualne nadražaje, ženski erotski svet znatno je kompleksniji i, kako otkrivaju najnoviji podaci, iznenađujuć.
3.3.2026. 18:30
Šta mislite o kom aparatu se radi?
3.3.2026. 17:00
Da li ste se ikada zapitali da li ste dobri u krevetu?
3.3.2026. 16:00
Evo šta treba da ubacite u bubanj.
3.3.2026. 15:00
Sanjate stranca, šefa, prolaznika...? Sve ima svoje značenje.
3.3.2026. 14:00