Zašto Saša i Dejan Matić nemaju duet? Ovo je razlog, pevač sve priznao
Saša Matić nedavno je objavio drugi deo albuma "Noćas nam ne gine ljubav" koji nema sumnje da će biti jedan od najslušanijih, ali mnoge i dan-danas zanima zbog čega pevač nema duet sa svojim bratom.
Antonio Ahel/ATAImages
24.11.2025.|9:22
Izvor: Grand/J. Jović
Podeli:
Godinama unazad publika priželjkuje bratski duet, a Saša Matić je jednom prilikom za Grand otkrio zbog čega još uvek nije došlo do saradnje sa Dejanom Matićem.
- Dobro ste me to pitali - rekao je Saša sa osmehom za Grand, a potom otkrio pravi razlog:
Saša Matić nedavno je objavio drugi deo albuma „Noćas nam ne gine ljubav“ koji nema sumnje da će biti jedan od najslušanijih, ali mnoge i dan danas zanima zbog čega pevač nema duet sa svojim bratom.
Danas je velika zvezda, ali se Saša Matić još uvek seća reči Ace Lukasa, kada je bio na početku karijere.
22.11.2025. 12:25
- Jedini razlog zašto nemam duet sa bratom je zato što se nije našla adekvatna pesma. To je sve nešto nuđeno što je već slušano i već viđeno i tražim nešto svežije - rekao je pevač.
Pevačica Vesna Zmijanac decenijama važi za jednu od najvećih zvezda domaće muzičke scene, što je nedavno i pokazala na svoja tri koncerta u Areni, a mnogi se iznenade kada čuju koliko zapravo godina ima.
Kraljica modnih izdanja ili kraljica provokacije? Tanka je linija između ta dva izbora kada je reč o čuvenom modelu Hajdi Klum. Svojim poslednjim izdanjem je mnogima zagolicala maštu.
Balkon se u većini domova doživljava kao mali kutak za odmor, ipak iako izgleda kao praktičan dodatni prostor, određene stvari ipak ne bie trebalo odlagati na njemu.
Možda zvuči neobično, ali dodavanje maslinovog ulja u kantu s vodom koju biste inače koristili za brisanje poda pruža prirodni sjaj koji pomaže da se obnovi izgled drveta.
Balkon se u većini domova doživljava kao mali kutak za odmor, ipak iako izgleda kao praktičan dodatni prostor, određene stvari ipak ne bie trebalo odlagati na njemu.
Suzbijanje odraslih jedinki komaraca na javnim površinama sprovodiće se danas u Beogradu između 16.30 i 22 časa, saopštilo je JKP Gradska čistoća Beograd.
Možda zvuči neobično, ali dodavanje maslinovog ulja u kantu s vodom koju biste inače koristili za brisanje poda pruža prirodni sjaj koji pomaže da se obnovi izgled drveta.