Jana Todorović jednu svoju pesmu posvetila je sestriću koji je preminuo pre četiri godine, a pevačica priznaje da pesmu više nikada neće izvoditi na sceni.
Jana Todorović nedavno se sa svojom ćerkom "posvađala" pred novinarima, a pevačica je sada o tome javno govorila pred kamerama emisije "Glam i drama".
17.11.2025. 9:52
- Mislim da lepo kuvam i jedino znam da kuvam naša starinska jela na kojima sam ja odrasla. Kao na primer, punja paprika i pasulj i sve to spremljeno na šporetu za loženje. Ne znam da spremam mnogo jela, ali to što znam, stvarno lepo i ukusno spremam - priznaje pevačica, a u videu u nastavku teksta pogledajte šta je još otkrila.
Bio je neobično topao sunčan dan za kraj jeseni u Turskoj, kada je mala grupa novinarki nakon par sati vožnje i jednog dela Turske ugledala obalu Crnog mora i krenula u novu avanturu.
Sanja Berić osvojila je visoko drugo mesto u 4. sezoni najgledanijeg kulinarskog takmičenja "MasterChef Srbija", a sada je gostujući u "Jutru" na TV Prva sumirala svoje učešće.
Mudrost je životna veština koja dolazi iz zrelosti, iskustva i sposobnosti sagledavanja šire perspektive. Prava mudrost dolazi kad naučimo gledati srcem, razumom i iskustvom – istovremeno.