IMAMO POBEDNIKA 4. sezone “MasterChef Srbija”!
Sudija Nenad daje poslednju ocenu u SUPERFINALU i time dobijamo POBEDNIKA 4. sezone “MasterChef Srbija”!
5.12.2025. 22:34
Poslednjom sezonom, emisija "Radna akcija sa Tamarom" obeležila je ukupno 200 epizoda. Pomogli su hiljadama ljudi, usrećili mnoge živote, a kakve su nove priče koje ćemo gledati u ovoj emisiji? Šta autorki najteže pada, a šta najviše voli u svom poslu? Gost "Jutra" bila je upravo ona - autorka i voditeljka "Radne akcije" Tamara Grujić koja je sa publikom Prve podelila svoje iskustvo sa snimanja ove sezone, pričala je o budućim projektima, ali i o roditeljstvu, kao velikom izazovu današnjice!
Foto: Prva TV Printscreen
05.12.2023.|13:26
Izvor: A.B.
Tamara Grujić jedna je od omiljenih ličnosti među publikom, vrlo je neposredna, sa svojom ekipom uvek spremna da pomogne, i svi joj se čude kako za samo pet dana može da napravi novi dom.
Budući da se već sedam godina uspešno bavi humanitarnim radom, Tamara planira da u bliskoj budućnosti pokrene i svoju fondaciju.
Autorka emisije je napomenula da će se porodice u narednoj sezoni prijavljivati na drugačiji način - onlajn, lakše nego prethodnih godina.
Još jedna novina nove sezone koja je pred nama, a to je da se ekipa "Radne akcije" više neće vezati za samo jedan deo zemlje, već će istovremeno obilaziti mesta iz raznih krajeva Srbije.
U toku su prijave za novu sezonu, čije emitovanje je planirano za početak marta naredne godine. Šta nam Tamara Grujić još priprema, otkrila je u nastavku:
Ovo je arhivirana verzija originalne stranice. Izvinjavamo se ukoliko, usled tehničkih ograničenja, stranica i njen sadržaj ne odgovaraju originalnoj verziji.