
Ukoliko nisu na fasadama, GDE treba da stoje spoljne jedinice klima uređaja?
Bliži se rok za uklanjenje spoljnih jedinica od klima uređaja sa fasada u javnom vlasništvu, a evo koja su alternativna rešenja.
9.6.2025. 10:51
Vesna Marković je pre 10 godina došla u crkvu Svetog Petra i Pavla na Stavama podno Medvednika. Molitve joj je čitao otac Marjan Knežević.
Crkva Svetog Petra i Pavla, foto: Prva Tv
04.05.2021.|12:00
"Otac Marjan je rekao da će u šest sati popodne, kada ja ne budem prisustvovala molitvi, da će pomenuti moje ime za vreme čitanja. Zamolio je majku da tada ne budem sama jer će se dogoditi taj neki znak“, priča Vesna kojoj je molitva pomogla da se vrati u život.
Da li i koliko molitva može da leči? Kolika je snaga istinske vere? Šta su osetili drugi vernici, kakva su se čuda dešavala ovde, istraživao je Exploziv.
Ovo je arhivirana verzija originalne stranice. Izvinjavamo se ukoliko, usled tehničkih ograničenja, stranica i njen sadržaj ne odgovaraju originalnoj verziji.