Jana nam oktkriva da joj se retko dogodi da zaboravi tekst, jer pred odlazak na set vredno uči tekst.
- Ozbiljan sam štreber i sve pripremim kod kuće, pa dođem spremna na snimanje i uživam u radu bez pritiska – otkriva Jana i dodaje:
- Svaka čast kolegama koje mogu da se snalaze na setu, ja volim da dođem pripremeljena i onda mogu da eksperimentišem i da se igram sa ulogom, jer sam sigurna u sebe i u tekst.
Ipak, kada kolege dođu nepripremljene, kako kaže, ne reaguje burno, jer zna da svako ima drugačiji pristup radu i da nije ona ta koja bira partnera, već reditelj i produkcija.
- Na setu se susrećete sa različitim karakterima i od sebe dajem sve da posao uradim kako treba. Na setu „Od jutra do sutra“ je predivna ekipa i nemamo problem, pa je lako raditi – primećuje Jana.
– Posebno je zabavno raditi temu o kojoj niko snimao na našem podneblju. „Smart produkcija“ sa Cecom Drinjaković na čelu je uvek donosila nešto novo i drugačije na naše prostore, pa sam veoma uzbuđena i sa radošću iščekujem početak emitovanja serije „Od jutra do sutra“. Bila sam deo nekoliko njihovih projekata i svaki je bio jedinstven i gledaoci su pozitivno na njih reagovali, tako da verujem da će sa ovom serijom publika biti još zadovoljnija.
O liku Aleksandre glumica kaže da je pravi manipulator i osoba koja se ne libi da uradi bilo šta kako bi postigla cilj.
- Aleksandra je žena čije kakaterne osobine, nažalost, poseduju mnogi – pojašnjava Jana lik koji tumači. - Ona je karijersta, veoma bezobrazna i bezobzirna. Njena vodilja je da pomuti poslove glavnim likovima u seriji, kako bi se izborila za sebe. Ona je jadan od manipulatora u seriji. Ipak, ona mi je zanimljiva, jer sam do sada imala priliku da igram Marinu Filipović, blaziranu gospođu u seriji „Istine i laži“, pa seljanku Drinu u „Kolu sreće“, a evo sad i negativku Aleksandru. Radujem se što će publika imat priliku da me vidi i u ovakvom liku.
Ovo je arhivirana verzija originalne stranice. Izvinjavamo se ukoliko, usled tehničkih ograničenja,
stranica i njen sadržaj ne odgovaraju originalnoj verziji.