Kako drugačije, nego pesmom, kako on to najbolje zna.- U principu ja se ništa ne slažem sa ovim što je Snežana Đurišić rekla- poručio je Keba usred emisije.- A, ko te pita uopšte da li se ti slažeš?- odgovorila mu je Snežana, dok je Keba tvrdio da ga koleginica povremeno iznervira.- Zato što me voliš, zato se i nerviraš- dodala je Sneža sa osmehom.Međutim, Keba je nastavio da peva i da „nervira“ na taj način pojedine kolege iz žirija.- Šta sam ja Bogu zgrešio? Šta god ja kažem, on propeva! - zakukao je Aleksandar Milić Mili.- Tako se demoni rasteruju - odovorio je Kojić i nasmejao sve u studiju.Šta vas još zanimljivo čeka u novoj epizodi „Zvezde Granda“ saznajte u videu u tekstu. I naravno večeras od 21 čas budite uz vaš omiljeni šou i kanal Prve televizije.
Zvezde Granda - Subota, 9. maj - Keba „rasteruje demone“ u Grandovom studiju, Mili zakukao: „Šta sam ja Bogu zgrešio?“
U novoj epizodi „Zvezde Granda“ stručni žiri se u nekoliko navrata sukobio, ali je sve to uspešno prekinuo Dragan Kojić Keba.
Foto: Munja
9.5.2026.|9:04
Izvor: Grand
Podeli:
Vrati se na vest