Kako drugačije, nego pesmom, kako on to najbolje zna.

- U principu ja se ništa ne slažem sa ovim što je Snežana Đurišić rekla- poručio je Keba usred emisije.

- A, ko te pita uopšte da li se ti slažeš?- odgovorila mu je Snežana, dok je Keba tvrdio da ga koleginica povremeno iznervira.

- Zato što me voliš, zato se i nerviraš- dodala je Sneža sa osmehom.

Međutim, Keba je nastavio da peva i da „nervira“ na taj način pojedine kolege iz žirija.

- Šta sam ja Bogu zgrešio? Šta god ja kažem, on propeva! - zakukao je Aleksandar Milić Mili.

- Tako se demoni rasteruju - odovorio je Kojić i nasmejao sve u studiju.

Šta vas još zanimljivo čeka u novoj epizodi „Zvezde Granda“ saznajte u videu u tekstu. I naravno večeras od 21 čas budite uz vaš omiljeni šou i kanal Prve televizije.

Povezane vesti