Danas se priseća tog nemirnog, bludnog vremena i mamurnog buđenja sa devojkama kojima ni ime nije znao jer su se upoznali i „smuvali“ u nekoj diskoteci pod dejstvom droge.

Arsenije je bio deo rok benda, družio se sa Milanom Mladenovićem, Bojanom Pečerom, Margitom Stefanović...

Kaže da će mu mnogi zameriti, reći da sada pametuje, da se nekad družio sa svima njima, ali po njegovom mišljenju čovek mora da napreduje, da sazreva, da se menja.

U potrazi za smislom probao je različite religije, sekte, upražnjavao niz religijskih tehnika.

Šta ga je na kraju dovelo do pravoslavne vere, ispričao je ekipi Exploziva.

Ovo je arhivirana verzija originalne stranice. Izvinjavamo se ukoliko, usled tehničkih ograničenja, stranica i njen sadržaj ne odgovaraju originalnoj verziji.