Predstavljanje knjige Povratak u Neobuzdaniju i druge priče za slatku noć
Povratak u Neobuzdaniju i druge priče za slatku noć, jedinstvena zbirka priča osam autora u izdanju Vulkančića, biće predstavljena publici 25. marta u 17 časova u Ada Mall Shopping Centru (Radnička 9, III sprat). Svi posetioci biće u prilici da upoznaju kreativne autore ove inspirativne knjige za decu I roditelje, kao i da nabave svoj potpisani primerak.
Foto: Promo
15.03.2023.|08:20
Izvor: PR
Podeli:
Autori priča u knjizi Povratak u Neobuzdaniju i druge priče za slatku noć, koje se zbog izuzetne maštovitosti mogu nazvati i bajkama, jesu: Staša Vukadinović, Ranko Trifković, Ivan Tokin, Jovana Kešanski, Jelena Jovanović, Stefan Tićmi, Bogdan Stevanović i Dušan Pejčić, a za nadasve kreativne ilustracije zaslužna je Andrea Gligorijević.
Već u uvodnim stihovima ove originalne knjige naglašeno je da je 13 priča koje slede namenjeno deci koja veruju u čuda, ali i odraslima koji su možda zaboravili kako je biti dete.
Foto: Promo
Kako da sanjanju samo velike i slatke snove, kroz priče koje su idealne za uspavljivanje i inspiraciju za druženja roditelja i dece, podseća ih osam autora među kojima su i popularni i nagrađivani autori koji do sada nisu pisali za decu, poput Ivana Tokina i blogera Blogdana.
Knjigu Povratak u Neobuzdaniju i druge priče za slatku noć priredili su Vulkančić i brend Munchmallow. Deo od prodaje knjige usmeren je na opremanje dečjih biblioteka širom Srbije.
Ovo je arhivirana verzija originalne stranice. Izvinjavamo se ukoliko, usled tehničkih ograničenja,
stranica i njen sadržaj ne odgovaraju originalnoj verziji.
Astro prognoza za period od 26. maja do 1. juna: Jedan horoskopski znak upada u period EMOTIVNIH OSCILACIJA sa partnerom, a ko će imati problem sa spavanjem?
Neki ljudi jednostavno imaju tu posebnu iskru koja ih čini neodoljivima. Njihovo prisustvo pleni, njihov osmeh zrači toplinom, a reči su kao melodija koja očarava sve oko sebe.
Navikli smo da učimo o pozajmljenicama u srpskom jeziku i da ih razvrstavamo po zemljma iz kojih su ušle u naš rečnik. Ipak, postoji i obrnuti proces, pa se tako jedna reč iz srpskog jezika proširila po čitavom svetu.
Otvorite aplikaciju za vremensku prognozu i vidite da piše 40% šanse za kišu. Da li to znači da će padati 40% vremena, na 40% teritorije, ili su šanse 40% da će padati uopšte?