Otkako su dobili da pripreme rižoto, Marko je loše počeo svoj eliminacioni zadatak!Budući da je on mesar i najviše voli i ume da barata sa mesom, rižoto nije bio njegov fah! Zato mu u pomoć priskače Tamara sa balkona, ali da je to zaista pomoć ili mu odmaže?
„IRITIRA me Tamara koja Marku daje POGREŠNE INFORMACIJE“! Da li ona ima LOŠU NAMERU?
„Ni ona sama nije znala šta je ispravno, zato je ljudima davala netačne informacije“, komentarisao je Aleksandar sa balkona.
Foto: Prva TV Printscreen
18.4.2025.|21:28
Izvor: prva.rs
Podeli:
Najčitanije
DNEVNI HOROSKOP ZA UTORAK, 19. MAJ: Vage raspoložene za nova poznanstva i FLERT, Blizanci SUMNJAJU u partnerovu vernost, Ovnove čekaju POSLOVNE PRILIKE
Ko će se fokusirati na posao, a ko na ljubav, otkriće vam današnji horoskop.
19.5.2026. 6:30
DNEVNI HOROSKOP ZA SREDU, 20. MAJ: Jarčevi mešaju posao i FLERT, Strelčevi intenzivnije razmišljaju o JEDNOJ OSOBI, Rakovima je potrebno VIŠE PAŽNJE od partnera
Sredina sedmice donosi mnoga zanimljiva dešavanja većini horoskopskih znakova.
20.5.2026. 6:30
Zidovi će biti kao sveže okrečeni: Ova 3 sastojka iz kuhinje brišu i najtvrdokornije fleke
Fleke na zidovima nestaju bez krečenja i bez oštećenja boje. Uzmite sodu, hidrogen i još jedan trik koji menja sve!
23.5.2026. 8:06
"Sutra ću": Najneuredniji ljudi rođeni su u ova ČETIRI horoskopska znaka
Nered u domu ne mora nužno da znači i podrazumeva lenjost, ponekad je to samo stil života, kao kod pojedinih horoskopskih znakova.
25.5.2026. 13:30
Takmičarka sudija OBORILA SA NOGU: “Uspeli ste ukusom da nas vratite u Vojvodinu”
Sudije nisu štedele komoplimente na njen račun.
22.5.2026. 23:06