Brena je priznala da već 10 godina ne jede posle 17h, kao i da je odavno izbacila neke proizvode iz ishrane. Pevačica vodi računa i o količini hrane koju unosi, a za to ima jednostavno objašnjenje.- Kada naviknete organizam na taj način života, to je kao kada imate rezervoar od 100 litara, ne sipate 120 jer ne može - objasnila je pevačica pred našim kamerama.Brena nam je otkrila da će u septembru obradovati publiku novom pesmom na kojoj će raditi Filip Živojinović, ali to nije!U videu u nastavku teksta pogledajte o čemu je sve Lepa Brena govorila i saznajte koje proizvode je pevačica prestala da jede. 
Lepa Brena već 10 GODINA ima OVAKAV način ishrane: Pevačica otkrila do kada JEDE, ali i koje proizvode je odavno PRESTALA DA KONZUMIRA! (VIDEO)
Lepa Brena važi za jednu od najlepših pevačica na estradi, a sada je pred kamerama "Exkluziva" otkrila na koji način vodi računa o kilogramima.
Foto: Prva TV Printcreen
30.7.2024.|10:01
Izvor: Prva TV/S.M.
Podeli:
Najčitanije
Šok u "Zvezdama Granda": Takmičar za mentora zatražio osobu koja ni ne sedi u žiriju
Po treći put u "Zvezdama Granda" predstavio se osamnaestogodišnji Damjan Vračar iz Banja Luke, koji je u svojim prethodnim pojavljivanjima ispadao već na sredini takmičenja.
30.11.2025. 10:59
DNEVNI HOROSKOP ZA ČETVRTAK 4. DECEMBAR: Ribe imaju sve uslove za USPEŠAN DAN, Rakovi osećaju NESIGURNOST, Strelčevi PROMENLJIVOG raspoloženja
Iako je bilo i boljih dana za horoskopske znake i u ovom će za svakog od njih biti nešto lepo.
4.12.2025. 6:30
DNEVNI HOROSKOP ZA 29. NOVEMBAR: Bikovi su pod PRITISKOM; Rakovima je dan ispunjen dešavanjima, a Lavove stiže UMOR!
Saznajte šta vam zvezde poručuju!
29.11.2025. 6:30
Sanja servirala REMEK-DELO, sudije FASCINIRANE: „Ne dišem dok nosim te tanjire“
Sanja iznosi svoje predjelo pred očarane sudije koje u neverici gledaju remek-delo na tanjiru!
4.12.2025. 21:46
„Ja iskreno nisam siguran da sam ikad u životu upoznao čoveka kao što je Jelena“
Prva je uspela da se popne na balkon, gde će saznati kojih još dvoje kolega će joj se pridružiti u finalnim kulinarskim obračunima.
3.12.2025. 22:07