Takmičarka je napravila istu grešku i sudije su joj to odmah zamerile.- Mia, zašto ste završili u crnoj kecelji? Koji je bio razlog? - upitao ju je sudija Nenad, a ona je odgovorila da je razlog nedovoljno kuvan krompir koji je spremila.Nenad je potom otkrio da je napravila istu grešku i da krompir opet nije kuvan.- Nisam probala jelo, nisam imala kako da ga probam. Trudila sam se da taj krompir zapečem, da mu dušu izvadim, samo da bude pečen - izjavila je takmičarka.Sudija Ljubica je takmičarki zamerila i previše sirćeta koje je stavila u jelo, a u videu u nastavku teksta pogledajte sa kojim komentarima sudija se susrela.
Mia napravila ISTU GREŠKU: „Krompir OPET NIJE KUVAN“
Mia je pred sudije iznela jelo koje je nazvala "krompirići i mesance", međutim, nije se baš proslavila...
Foto: Prva TV Printscreen
17.10.2025.|21:59
Izvor: Prva TV/S.M.
Podeli:
Najčitanije
Najveći materijalisti horoskopa: Obožavaju luksuz i žele da imaju samo najbolje u životu
Neki horoskopski znakovi jednostavno ne mogu da odole čarima luksuza i materijalnog bogatstva.
5.3.2026. 13:00
DNEVNI HOROSKOP ZA SREDU, 4. MART: Jarčevi napokon POKREĆU POSAO, Škorpije se upuštaju u FLERT, Rakovi LAKO postižu dogovore
Suštinski miran i produktivan dan za većinu horoskopskih znakova.
4.3.2026. 6:30
DNEVNI HOROSKOP ZA 7. MART: Ovnovi ostvaruju komunikaciju sa nekim koga dugo nisu videli; Device bi mogao da iznenadi PRILIV NOVCA!
Saznajte šta vam zvezde danas poručuju.
7.3.2026. 6:30
Koji ste GRAD po horoskopskom znaku?
Ako bi horoskopski znaci imali svoju adresu - gde biste vi živeli?
3.3.2026. 20:00
HOROSKOP ZA UTORAK, 3. MART: Čiji partner pokazuje LJUBOMORU, ko dobija važnu POSLOVNU PONUDU, a ko bi morao da bude NEŽNIJI
Jedan horoskopski znak je danas posebno nervozan, pa bi trebalo da izbegne svađu sa emotivnim partnerom, šta očekuje ostale ovog utorka?
3.3.2026. 6:30