Iako je okružena kako porodicom, tako i prijateljima, kolegama i saradnicima, postojao je period u životu pevačice Milice Pavlović, kada se osećala veoma usamljeno.Ona je pred kamerama "Exkluziv Specijala" podelila detalje iz tog perioda:- Bilo mi je jako teško da priznam sebi da se to dešava i da je to realnost. To mi se desilo nakon gubitka bake i deke. Ja sam i dalje bila u mašini. Tad je izašao album "Posesivna bivša", bilo je mnogo nastupa, bila je aktuelna turneja "Lav" i onda se desio januar i ja po prvi put nisam otišla na neku dalju destinaciju, kako znam svih prethodnih godina da uradim u tom periodu već sam rešila da odem u svoje selo Gornji Bunibrod kraj Leskovca i pošto je zimski period, nemaš taj beg u dvorištu i kao prođe ti dan, nego si većinu vremena u tom zatvorenom prostoru, iako sam bila stalno sa komšijama, rođacima i ostalo. Taj momenat kada sam osvestila da je kuća prazna, da sam ja sama u toj kući, da dolazi Badnje veče i Božić, jako mi je bilo teško - ispričala je Milica, otkrivši i da je u tom periodu prvi put potražila i pomoć:- Nedavno pre toga sam potražila i pomoć u vidu terapija, ali naročito tih dana. Svakodnevno sam radila na sebi, čula se onlajn sa svojim terapeutom, jednom predivnom ženom - kaže Milica, dodajući da se nikada pre nije odlučila na taj korak, jer je verovala da sve može sama, kao i da se plašila da nekome ispriča težinu posla kojim se bavi.Pevačici je noć teže padala, jer su je tada sustizale sve uspomene.Šta je još pevačica imala da kaže na tu temu, pogledajte u snimku:
Tada je prvi put OTIŠLA NA TERAPIJU; Milica Pavlović progovorila o jednom od NAJTEŽIH PERIODA u životu
Pevačica se u tom periodu osećala veoma usamljeno.
Foto: Prva TV Printscreen
28.6.2026.|11:23
Izvor: Prva TV/J.G.
Podeli:
Vrati se na vest