Ivana Boom Nikolić je nedavno objavila svoj prvi album, a kako je istakla pred kamerama "Exkluziva" nema ničeg lepšeg nego novac potrošiti upravo na svoj album:- Gde ćeš lepše potrošiti novac nego na svoj prvi album. Kredite još nisam dizala - istakla je Ivana. Ivana je svojevremeno bila članica grupe Uraganke (Hurricane) zajedno sa Sanjom Vučić i Ksenijom Knežević, a iako se profesionalno oprostila od njih, za nečim ipak žali:- Meni je žao što eto mi zapravo sa grupom nismo imali album, mi smo to toliko želeli i neki veći koncert.Šta je još Ivana imala da kaže, pogledajte u snimku: 
Za čim Ivana Boom ŽALI kada su Uraganke u pitanju? Volela bi da su stigle OVO da urade
Na žalost, želja joj se nije ostvarila.
Foto: Prva TV Printscreen
26.6.2026.|11:27
Izvor: Prva TV/J.G.
Podeli:
Vrati se na vest