Da li ste nekada, kao mali, priželjkivali da imate supermoći? Pevač Filarri je pred kamerama "Exkluziva" priznao da on i dan danas ima takve želje:- Ja mislim da ja nisam odrastao i dalje pošto ja i dan danas maštam da ću biti neki superheroj i da je kao moguće imati neku supermoć. Zapravo, uzdam se u našu tehnologiju i naučnike da će možda to dok smo kao mi živi možda biti - kaže Filarri i dodaje:- Ja sam uvek voleo telekinezu. Telepatija, mislim da bih od toga kao flipnuo, da to baš i nije toliko praktično, ali tako nešto leteti, teleport, tako nešto praktično, mislim da bi bilo baš hendi.A šta je još imao da kaže, pogledajte u snimku:
Koje SUPERMOĆI bi Filarri voleo da ima?
Kako pevač sam kaže, oseća da i nije odrastao jer priželjkuje da ima neke supermoći.
Foto: Prva TV Printscreen
26.6.2026.|11:13
Izvor: Prva TV/J.G.
Podeli:
Vrati se na vest