Pevačica Lena Čolak je izgleda spremna na mnoge stvari za dobru pesmu i spot, pa čak i na opekotine. Ona je pred kamerama "Exkluziva" otkrila kako joj se dogodila nezgoda na snimanju:- Ja sam za spot "Majko" dobila opekotine trećeg stepena, zato što sam se toliko smrzla zbog jedne scene koju smo snimali, da sam čak klečala na suvom ledu i da uopšte nisam osetila da meni to gori kožu. I onda sam zadobila opekotine trećeg stepena - priča pevačica i dodaje:- To je tek kasnije počelo mene da boli, kada mi je onaj adrenalin prošao, kada sam krenula ka kući.Lenu smo upoznali kroz takmičenje "Zvezde Granda" gde joj je mentorka bila Ana Bekuta, za koju Lena kaže da joj je davala veoma lepe savete. A šta je pevačica još imala da podeli, pogledajte u snimku:
Pevačica na snimanju spota zadobila OPEKOTINE TREĆEG STEPENA "To je tek kasnije počelo mene da boli, kada me je adrenalin prošao"
Nije ni shvatila odmah šta se dešava.
Foto: Antonio Ahel/ATAImages
24.6.2026.|10:26
Izvor: Prva TV/J.G.
Podeli:
Vrati se na vest