Jedna od učesnica poteškoću je prevazišla pred sam nastup na sceni.

- Ja ću uraditi samo jednu stvar. Izvinjavam se, ali ja moram da skinem štikle – rekla je jedna takmičarka i odbacila potpetice.

U žiriju će se ove nedelje pored Saše Miloševića Mareta naći Ana Bekuta, kao i Enes Begović, koji je pokušao da objasni takmičarki kako da popravi svoje izvođenje.

- Opila si me – rekao je Enes učesnici Žikinog šoua, ali ona nije na prvu shvatila o čemu se radi, pa je Ana Bekuta „uskočila“ u dijalog.

- Opila si ga – dodala je Bekuta.

Repertoar je posebno zanimao Enesa koji je kao i uvek davao najiskrenije sugestije takmičarima.

- Nemojte da izbegavate pesme iz Makedonije. To je najlepši melos, ljudi. Nemojte da bežite od toga – sugerisao je Enes.

Jedan nastup posebno je dotakao Anu Bekutu koja nije skrivala to ni jednog trenutka.

- Raspilavila sam se – iskrena je bila Bekuta nakon jednog nastupa.

Ne poropustite novo izdanje emisjije „Nikad nije kasno“ koje je na programu u nedelju od 21 sat na TV Prva.

Povezane vesti